Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/wedel/public_html/dev.wedel.pl/wp-content/themes/wedel/functions/og_tags.php on line 43

Pawełki w nowej odsłonie

Dodano: 10 March 2016

Pawełki to kultowe batony od E.Wedel uwielbiane przez Polaków od lat. Teraz zaskakują odświeżonym, nowoczesnym opakowaniem i… zupełnie nowym smakiem. Do oferowanych dotychczas wersji dołączył batonik o smaku Caffe Latte. Spróbuj wyjątkowego połączenia aksamitnego nadzienia oraz oryginalnej wedlowskiej czekolady.  

Każdy z nas uwielbia rozkoszować się radością. Najlepszym towarzyszem takich momentów jest Pawełek – znany od pokoleń wedlowski baton. W tym roku marka wprowadza nowy wariant smakowy – Pawełek o smaku Caffe Latte w mlecznej czekoladzie. Baton został stworzony z myślą o miłośnikach kawy z mlekiem i nawiązuje do rytuału  picia tego napoju w połączeniu ze słodką, czekoladową przyjemnością. Oprócz nowości, w ofercie znaleźć można  znane i uwielbiane od lat smaki tj. Pawełek Toffi, Śmietanka, Advocat i Czekolada z aksamitnymi nadzieniami w kruchej wedlowskiej czekoladzie.

Zmiany w Pawełkach to nie tylko nowy smak, ale także, nowoczesne i apetyczne opakowania, których design odzwierciedla charakter produktu. Doskonale korespondują ze zmianami całego portfolio marki:  zastosowano nowy odcień granatu, odświeżono logotyp i wykorzystano efekt metalizy, która sprawia, że wedlowskie słodycze wyróżniają się na sklepowej półce. Opakowanie batonów Pawełek od E.Wedel jest teraz z pewnością dużo bardziej energetyczne i zachęca do rozkoszowania się radością.

 

Pawełek pawelek_mleczny_toffi

Pawełek Toffi
Masa netto: 45 g
Cena: ok. 1,70 zł

Pawełek Caffe Latte

Pawełek Caffe Latte
Masa netto: 45 g
Cena: ok. 1,70 zł

pawelek_deserowy_advocat

Pawełek Advocat
Masa netto: 45 g
Cena: ok. 1,70 zł

pawelek_mleczny_smietanka

Pawełek Śmietanka
Masa netto: 45 g
Cena: ok. 1,70 zł

pawelek_mleczny_czekolada

Pawełek Czekolada
Masa netto: 45 g
Cena: ok. 1,70 zł

 

Materiały do pobrania:

O firmie

Przepisy maestro

Social media

#gorzka

Social media

#E_Wedel

Social media

#ptasiemleczko